This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Start     Informacje o Fundacji     Sponsorzy Fundacji     Projekty Fundacji     Kontakt

Imieniny obchodzą:

Albina, Bolesławy, Bolisławy, Laurencjusza, Marii Magdaleny, Milenii, Pankracego, Więcemiły, Wawrzyńca

Wesprzyj nas

Podstawowa, robocza wersja części systemu obsługi biblioteki Czytelnik w wersji 1.0.0 udostępniona na stronie i możliwa do pobrania.

Do głównych założeń jakie przyjęliśmy przy projektowaniu systemu, była konieczność zapewnienia jak najmniejszej zasobożerności aplikacji, co osiągnięto poprzez wykorzystanie indywidualnego systemu zapisu informacji, nie korzystającego z baz danych, a przechowującego dane w pamięci systemu operacyjnego, co pozwoliło maksymalnie przyspieszyć działanie aplikacji, z oszczędzaniem sprzętu.

Rozwiązanie to, umożliwiło także brak konieczności uzależniania działania aplikacji od zewnętrznych dostawców baz danych i dodatkowych kłopotów z licencjami i koniecznością wymiany sprzętu na bardziej wydajny.

Do pobrania plik z dnia 14.09.2016 (Windows 32-bit - nie testowane pod Win98 i Win95). Oraz archiwizer 7zip. Strona domowa 7zip

Program należy uruchomić w odrębnym katalogu - w którym zakłada swoje pliki wynikowe.

Instrukcja do programu

Zestawienie statystyczne w formacie XLS - do odczytania w różnych programach obsługujących dokumenty w tym formacie.

Praca nad systemem została definitywnie zawieszona.