Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 
  Start     Informacje o Fundacji     Sponsorzy Fundacji     Projekty Fundacji     Kontakt   
 
Imieniny obchodzą:
 
Heliodora, Leonii, Leonida, Łukasza, Sotera, Strzeżymira, Teodora

  Wesprzyj nas  

 

Czy wiecie państwo, że dzięki intensywnej pracy parlamentarzystów, którzy wykazali się wyjątkową jednomyślnością (z JEDNYM głosem sprzeciwu), przy przegłosowaniu tekstu poprawki ustawy o szczepieniach autorstwa pana Donalda Tuska, żyjemy w kraju, w którym na wniosek urzędnika z Brukseli, przy zarejestrowaniu przez dowolnego lekarza chociażby kataru, zarządzane mogą być przymusowe szczepienia wszystkich osób bez względu na wiek i stan zdrowia.

Wszyscy parlamentarzyści w czasie przeszłych imprez sportowych, zgodzili się na zredukowanie roli Ministra Zdrowia do roli przymusowego płatnika eksperymentów medycznych, realizowanych pod przykrywką Sanepidu, który aktualnie może wysłać Policję, aby eskortowała opornych, do szczepień, których skutki uboczne są obecnie utajnione.

Skoro płacimy lekarzom i koncernom farmaceutycznym jedynie w przypadku choroby, więc w interesie zarówno lekarzy, jak i tychże koncernów, jest zapobieganie naszemu zdrowiu, a wspomaganie naszych chorób.

ZDROWY PACJENT
=
STRACONY KLIENT

Czy stać kogoś, aby klienci, zamiast korzystać jak do tej pory z Państwa produkowanych dóbr i usług, w obecnych czasach kryzysu, tak radykalnie musieli zmienić kierunek przepływu pieniędzy z ominięciem Państwa firmy?

W dniu 26 lipca 2012 r. niemiłościwie nam panujący Prezydent - Bronisław Komorowski, podpisał ten potworek prawny.

Zastrzyki kalectwa, racjonalny strach.

Szkodliwość społeczna państwowych inspekcji sanitarnych

Załączamy Oświadczenie Lekarza - dla tych, którzy chcą jednak zaryzykować zdrowiem swoim i swoich bliskich, poddając się szczepieniom.

O ustawie w Sejmie.

http://www.program7.pl/politycy-chca-zaszczepic-polakow/

Przesłuchanie w sprawie szczepionek - w USA. Wypowiada się tamtejszy specjalista Gary Null. Nowy York 13.10.2009

Donald Trump w amerykańskiej telewizji o szczepionkach i autyźmie.

O planowanej, nowej fałszywej pandemii (podobnej do tej z wirusem ptasiej grypy): (więcej)

Nie chodzi tu jedynie o te dwa projekty, ale także inne projekty ustaw, które miałyby za zadanie faworyzowanie jednej strony, jak na przykład projekt niewinnie związany ze zmianami w kodeksie karnym.

Partia rządząca zapowiedziała, iż na początku lipca wniesie projekt ustawy dotyczącej nawoływania do nienawiści. Kodeks karny mówi obecnie, iż kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Platforma Obywatelska chce rozszerzyć zapisy Kodeksu karnego o „przekonania” i „naturalne cechy osobiste”. Co to w praktyce oznacza? - Naturalne cechy osobiste to m.in. płeć, stan zdrowia, orientacja seksualna, niepełnosprawność. Nawet gdyby ktoś chciał kogoś dyskryminować ze względu na kolor włosów, to jest to też naturalna cecha osobista – mówił Mariusz Witczak z PO. Partia uważa, że wpisywanie konkretnych przypadków dyskryminacji do Kodeksu mija się z celem, gdyż zawsze mogą pojawić się nowe, które trzeba będzie dopisywać. Pozostawia to ogromne pole do interpretacji przepisów. Karanie nawoływania do nienawiści ze względu na przekonania również budzi gigantyczne obawy interpretacyjne.

Czyli innymi słowy - firmy, które nie podporządkują się PO, lub innej partii, która trzyma władzę, zostaną zlicytowane w następstwie kolejnych rozpraw o rozpowszechnianiu mowy nienawiści w reklamach.

Więcej...

"PRZYSZLI PO ŻYDÓW, NIE PROTESTOWAŁEM, NIE JESTEM ŻYDEM.
PRZYSZLI PO KATOLIKÓW, NIE PROTESTOWAŁEM, NIE JESTEM KATOLIKIEM.
PRZYSZLI PO MNIE - NIE MIAŁ KTO PROTESTOWAĆ."
Martin Niemöller - pastor luterański, więzień Dachau.

 
Prosimy o wsparcie działalności Fundacji.

 
Formularz przelewu bankowego - skrócony
[Wpłata - druk skrócony]  [Przelew - druk skrócony]
 
Formularz przelewu bankowego - pełny
[Wpłata - druk podwójny]  [Przelew - druk podwójny]
 

 

Czy chcesz wesprzeć naszą działalność?
Konto Fundacji:
Numer rachunku
16 1140 2017 0000 4002 1217 9489
Numer rachunku IBAN
PL 16 1140 2017 0000 4002 1217 9489
Numer BIC
BREXPLPWMBK
Fundacja Terebint
skr. poczt 240
66-410 Gorzów Wielkopolski

Z dopiskiem 8.2 lub TK.

Za okazane wsparcie dziękujemy.

  Powrót  
 

 
 
© Terebint 2010 - 2019