Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 
  Start     Informacje o Fundacji     Sponsorzy Fundacji     Projekty Fundacji     Kontakt   
 
Imieniny obchodzą:
 
Cieszysława, Estery, Jana, Joanny, Marii, Mikija, Wincentego, Zuli, Zuzanny

  Wesprzyj nas  

  Fundacja Terebint

Witamy Państwa

Na tworzonym portalu informacyjnym Fundacji TEREBINT.

Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel wsparcie dla działań związanych z szeroko rozumianą promocją profilaktyką zdrowotną i cyfrycyzacji życia, a w szczególności realizowaną poprzez przygotowywanie i udostępnianie różnych opracowań oraz przygotowywaniem non-profitowych programów i systemów informatycznych.

Fundacja nie jest związana z żadną organizacją polityczną – jesteśmy otwarci na różne poglądy, chcemy być ponad podziałami i realizować zadania bez względu na bieżącą sytuację polityczną, chociaż nie zamykamy się na współpracę z różnymi pozytywnymi osobami, jeżeli taka współpraca umożliwi lepszą i bardziej efektywną realizację celów, jakie Fundacja założyła sobie do realizacji.

Zapraszamy do współpracy także i inne osoby chcące realizować podobne cele.

Fundacja chociaż stawia sobie cele zbieżne z celami Ustawy o pożytku Publicznym i Wolontariacie, nie jest i nie będzie się ubiegała o status organizacji pożytku publicznego, aby nie komplikować sobie pracy i nie wydawać pieniędzy na rozbudowaną administrację i dodatkowe nakłady na sprawozdania.

  PRZEKAŻ DAROWIZNĘ I ODLICZ JĄ OD PODATKU!!!
AŻ DO 6% ZWROTU
 

 
 
  Więcej o Fundacji  
 

 
 
© Terebint 2010 - 2019