This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Start     Informacje o Fundacji     Sponsorzy Fundacji     Projekty Fundacji     Kontakt

Imieniny obchodzą:

Dionizego, Eustachego, Fausty, Faustyny, Filipiny, Ireny, Olega, Ostapa, Sozanta

Wesprzyj nas

Fundacja Terebint

Witamy Państwa

Na tworzonym portalu informacyjnym Fundacji TEREBINT.

Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel wsparcie dla działań związanych z szeroko rozumianą promocją profilaktyką zdrowotną i cyfrycyzacji życia, a w szczególności realizowaną poprzez przygotowywanie i udostępnianie różnych opracowań oraz przygotowywaniem non-profitowych programów i systemów informatycznych.

Fundacja nie jest związana z żadną organizacją polityczną – jesteśmy otwarci na różne poglądy, chcemy być ponad podziałami i realizować zadania bez względu na bieżącą sytuację polityczną, chociaż nie zamykamy się na współpracę z różnymi pozytywnymi osobami, jeżeli taka współpraca umożliwi lepszą i bardziej efektywną realizację celów, jakie Fundacja założyła sobie do realizacji.

Zapraszamy do współpracy także i inne osoby chcące realizować podobne cele.

Fundacja chociaż stawia sobie cele zbieżne z celami Ustawy o pożytku Publicznym i Wolontariacie, nie jest i nie będzie się ubiegała o status organizacji pożytku publicznego, aby nie komplikować sobie pracy i nie wydawać pieniędzy na rozbudowaną administrację i dodatkowe nakłady na sprawozdania.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ I ODLICZ JĄ OD PODATKU!!!
AŻ DO 6% ZWROTU

Więcej o Fundacji